mamychwile_englishsongs1

Proste rymowanki po angielsku. Wydrukuj teksty i bądź zawsze gotowa na rodzinne śpiewanie!

Od dłuższego czasu chciałam śpiewać z Nelą angielskie rymowanki. Naprawdę bardzo chciałam! Ale zawsze, gdy była ku temu okazja, okazywało się, że przecież nie znam ich na pamięć! A szukanie tekstu w telefonie przy małym szkrabie nie jest najlepszym pomysłem. Tracąc nadzieję, że znajdę jakiś wieczór na naukę piosenek, postanowiłam je wydrukować i zalaminować, tak byśmy mogły śpiewać razem i w każdym momencie.

Nad tekstem umieściłam proste obrazki, tak by Nela wiedziała, o czym jest dana piosenka. To był strzał w dziesiątkę! Od tamtej pory śpiewamy bardzo często. Dzięki obrazkom Nela sama wybiera, którą rymowankę będziemy śpiewały i oczywiście ma już swoje ulubione.

DSC08735

Te angielskie rymowanki poznałam u przecudownej Pauliny prowadzącej bloga i konto na Instagramie @proste.historyjki 💛 Koniecznie zajrzyj na Jej profil, tam w zapisanej relacji „Songs” Paulina przepięknie śpiewa, a także pokazuje te rymowanki. Można się w tym głosie zakochać! Jeśli chcesz pośpiewać razem z nami, poniżej znajdziesz link do naszego pliku z tekstami i grafikami do 8 angielskich rymowanek. Wystarczy go wydrukować, by być zawsze gotowym na śpiewanie 🙂

Życzymy Wam udanej zabawy!

DSC08725
DSC08742